Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

All premium Magento themes at magentothemesworld.com!

Hizmetlerimiz

Gümrük Müşavirliği

Şirketimiz bünyesindeki gümrük müşavirleri, tecrübeli yöneticileri, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, ithalat ve ihracat müşavirlik işlemlerini son teknolojiyi verimli kullanarak hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir.

Dış Ticaret Danışmanlığı

Dış ticaret mevzuatı konularında uzman kişilerden kurulmuş danışman kişiler tarafından, doğru ve yönlendirici danışmanlık hizmeti sunar.

 

G.T.İ.P Tespiti

İthalate ve ihracata konu eşyanın teknik özelliklerinin bildirilmesi durumunda en doğru güvenilir G.T.İ.P tespiti yapar.

Gümrüklü Antrepo Hizmetleri

Şirketimizin partnerleri olan gümrüklü antrepolar aracılığı ile müşterilerine kalite ve güvenli antrepoculuk hizmeti sunulmasını sağlar.

 

Lojistik

Anlaşmalı nakliye firmalarıyla proje bazında nakliye organizasyonları yapılır. Yurtiçi, şehiriçi nakliye, hava, kara, deniz taşımacılığı hizmetleri verilir.

Teşvik ve Proje İşlemleri

Tüm resmi kurumlardan alınacak belgeler için gerekli Müracaatlar, takip, revize ve sonuçlandırmasını gerçekleştirir. (Elektronik ortamda Dahilde İşleme İzin Belgesi, Yatırım Teşvik Belgesi vb...)

 

Dijital Arşiv

Şirketimiz dijital arşiv programı kullanır. Tüm müşteri dosyalarını referans bazında dijital ortamda saklar. Bütün bilgiler müşterilerin kolayca erişebileceği duruma getirilmiş olup, istenildiğinde internet ortamında kolayca ulaşılabilir.